W kilku zdaniach o mnie

Dzięki długotrwałej współpracy z instytucjami artystyczno – kulturalnymi w Trójmieście, jak również z innymi podmiotami w kraju oraz przeprowadzeniu licznych rozmów z osobami z branży IT, udało mi się ocenić zapotrzebowanie na kompleksowość realizacji przedsięwzięć biznesowych. Połączenie trzech gałęzi branży informatycznej, budowy i serwisu sieci, serwisu sprzętu IT oraz programowania i administrowania aplikacji, pozwoli na zapewnienie kompleksowości realizacji tychże projektów, zachowując jednocześnie jak najwyższe standardy obsługi.

Zasięg rynku: ISP – dostawcy dostępu do usług Internetu i telewizji IP – technologia Ethernet i GPON, państwowe i pozarządowe organizacje kulturalne, stowarzyszenia i fundacje, mikro i małe przedsiębiorstwa potrzebujące wsparcia technicznego z zakresu technologii informacyjnej, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, właściciele stron internetowych, rynek Trójmiasta i okolic, rynek warszawski.

Historia

Wykształcenie

Z tytułem magistra, ze specjalizacji Informatyka w Zarządzaniu ukończyłem Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni. Pobierałem nauki jako elektronik w szkole zawodowej oraz informatyk w szkole średniej. Poza wykształceniem stricte technicznym, posiadam również dyplom z Psychologii w Zarządzaniu, który uzyskałem na Wyższej Szkole Finansów i Administracji w Sopocie. Zdobyte dyplomy: monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej, technik informatyk, matura, certyfikaty zawodowe, licencjat zarządzania - psychologia w biznesie, magister zarządzania - informatyka w biznesie.

Doświadczenie

Posiadam długoletnie doświadczenie zawodowe. Pierwszą szkołę, jako elektronik, ukończyłem w 1995 roku. Od tego czasu nieustannie kształcę się zawodowo. Przez prawie dekadę zajmowałem się serwisem bankomatów. Świadczyłem usługi dla największych banków w Polsce, PKO BP, Citi Bank, Millenium Bank, BRE, MBank. Od 2012 roku pracowałem w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, gdzie jako pracownik działu technicznego, zajmowałem się infrastrukturą IT. Dodatkowo opiekowałem się sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym oraz multimedialnym. Zajmowałem się konwersją materiałów cyfrowych.

Obecnie pracuję dla ISP, dostawcy usług dostępu do Internetu i telewizji IPTV, jako Administrator sieci. Zajmuję się budową, udoskonalaniem i zarządzaniem określonej grupy połączonych ze sobą urządzeń aktywnych i komputerów. Zajmując to stanowisko muszę wykazywać się zdolnościami pedagogicznymi, łatwo nawiązywać kontakty oraz zachowywać wysoki poziom kultury osobistej. Bezpośrednia obsługa klientów jest dużym wyzwaniem i wymaga sporych pokładów cierpliwości. Stanowisko administratora wymaga również dużej odpowiedzialności ze względu na dostęp do bazy danych, a także zależność działania przedsiębiorstwa od prawidłowego funkcjonowania sieci połączeń. Nieodłączną częścią pracy administratora jest konieczność dokształcania się i zapoznawania z nowościami. Wraz z rozwojem sieci i zagrożeń zewnętrznych nabywam nowe, unikalne umiejętności.

Strategia

"Lojalność jest, jak dwukierunkowa ulica." Gruntowne wykształcenie pomaga nie tylko w prowadzonych projektach informatycznych, lecz i przede wszystkim pomaga utrzymywać poprawne relacje z otoczeniem. Zostałem wielowątkowo przygotowany do rozwiązywania trudnych spraw z zakresu nowych technologii. Nigdy nie działam szablonowo. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zadowolenie klienta. Cechuje mnie kreatywność, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. To wszystko pozytywnie wpływa na efekty mojej pracy.

Fakty

18 czerwca 1995

Pierwsza kwalifikacja

Otrzymałem dyplom o profilu technicznym, ze specjalizacji: monter układów elektronicznych

6 sierpnia 1996

Służba Wojskowa

Lotnictwo Morskie Marynarki Wojennej, specjalizacja łączność i oświetlenie

10 stycznia 2004

Serwis urządzeń płatniczych

Świadczyłem usługi dla największych banków w Polsce, PKO BP, Citi Bank, Millenium Bank, BRE, MBank

30 czerwca 2009

Szkoła średnia

Uzyskanie dyplomu szkoły średniej, zakończonej maturą

1 czerwca 2012

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie

Dział techniczny, infrastruktura IT, sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz multimedialny

2 lipca 2015

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni

Uzyskałem tytuł Magistra na wydziale Zarządzania, specjalizacja Informatyka

1 maja 2017

Własna Działalność Gospodarcza

Umiejętności

Kreatywne rozwiązania to moja specjalność. Strony www tworzę w większości dla firm. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wnikliwie analizując potrzeby klientów.

Design
90%
Development
95%
Photography
85%
Administration
99%