W kilku zdaniach

Dzięki długotrwałej współpracy z instytucjami artystyczno – kulturalnymi w Trójmieście, jak również z innymi podmiotami w kraju oraz przeprowadzeniu licznych rozmów z osobami z branży IT, udało nam się ocenić zapotrzebowanie na kompleksowość realizacji przedsięwzięć biznesowych. Połączenie trzech gałęzi branży informatycznej, budowy i serwisu sieci, serwisu sprzętu IT oraz programowania i administrowania aplikacji, pozwala na zapewnienie kompleksowości realizacji tychże projektów, zachowując jednocześnie jak najwyższe standardy obsługi.

Zasięg rynku: ISP – dostawcy dostępu do usług Internetu i telewizji IP – technologia Ethernet i GPON, państwowe i pozarządowe organizacje kulturalne, stowarzyszenia i fundacje, mikro i małe przedsiębiorstwa potrzebujące wsparcia technicznego z zakresu technologii informacyjnej, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, właściciele stron internetowych, rynek Trójmiasta i okolic, rynek warszawski.

Doświadczenie

Posiadamy długoletnie doświadczenie. Przez prawie dekadę zajmowaliśmy się serwisem bankomatów i innych urządzeń płatniczych. Świadczyliśmy usługi dla największych banków w Polsce, PKO BP, Citi Bank, Millenium Bank, BRE, MBank. W Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, zajmowaliśmy się infrastrukturą IT. Sprawowany był również nadzór nad sprzętem nagłośnieniowym, oświetleniowym oraz multimedialnym. Zajmowaliśmy się konwersją materiałów cyfrowych.

Obecnie świadczymy usługi kontraktowe dla ISP, dostawcy usług dostępu do Internetu i telewizji IPTV. Zajmujemy się budową, udoskonalaniem i zarządzaniem określonej grupy połączonych ze sobą urządzeń aktywnych i komputerów. Musimy wykazywać się zdolnościami pedagogicznymi, łatwo nawiązywać kontakty oraz zachowywać wysoki poziom kultury osobistej. Bezpośrednia obsługa klientów jest dużym wyzwaniem i wymaga sporych pokładów cierpliwości. Wymagana jest również duża odpowiedzialność ze względu na dostęp do bazy danych, a także zależność działania przedsiębiorstwa od prawidłowego funkcjonowania sieci połączeń. Nieodłączną częścią istnienia w tej branży jest konieczność dokształcania się i zapoznawania z nowościami. Wraz z rozwojem sieci i zagrożeń zewnętrznych nabywamy nowe, unikalne kompetencje.

Kompetencje

Kreatywne rozwiązania to nasza specjalność. Strony www tworzymy w większości dla firm. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wnikliwie analizując potrzeby klientów.

Strategia

“Lojalność jest jak dwukierunkowa ulica.” Gruntowne przygotowanie pomaga nie tylko w prowadzonych projektach informatycznych, lecz i przede wszystkim pomaga utrzymywać poprawne relacje z otoczeniem. Zostaliśmy wielowątkowo przygotowani do rozwiązywania trudnych spraw z zakresu nowych technologii. Nigdy nie działamy szablonowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta. Cechuje nas kreatywność, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. To wszystko pozytywnie wpływa na efekty naszej pracy.

Design
90%
Development
95%
Photography
85%
Administration
99%