Usługi Internetowe

Każdy realizowany przez nas serwis internetowy wyposażony jest w system zarządzania strukturą i treścią, który ułatwia Klientowi jego samodzielną aktualizację. Ze względu na indywidualny charakter każdego zlecenia nie da się ułożyć szablonowego cennika na wykonanie czy modernizację serwisu internetowego. Dlatego bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w tej sprawie. Precyzyjne podanie ceny jest możliwe dopiero po zebraniu kompletu informacji co do zakresu prac, które mają być przedmiotem ewentualnego zlecenia, dlatego po prostu konieczne jest sporządzenie oferty. Bardzo często padają prośby o rzucenie tzw „ceny orientacyjnej” co często prowadzi do nieporozumień, gdyż podawana w ten sposób cena może nie uwzględniać jakiegoś elementu lub wręcz przeciwnie może być zbyt duża, bo założono zbyt duży zakres prac. Ze swej strony staramy się przygotowywać ofertę tak szybko jak to tylko możliwe.

Hosting

Aby stworzona strona WWW znajdowała się w Internecie, konieczne jest jej umieszczenie na serwerze. Usługę polegającą na udostępnianiu takiego miejsca określa się jako hosting, którego wykupienie jest niezbędne, jeżeli chce się, aby witryna była odwiedzana przez użytkowników. Specjalnie dla naszych klientów zapewniamy hosting najwyższej jakości, gwarantując nieprzerwane działanie Państwa stron w Internecie.

Oferowany przez nas hosting gwarantuje optymalne działanie strony, dzięki czemu wczytuje się ona szybko i jest dostępna bez przerwy 24 godziny / dobę. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa projektów, dlatego na ten aspekt działalności zwracamy szczególną uwagę, dokładając wszelkich starań, aby Państwa dane były tylko tam, gdzie powinny.

Wraz z usługą hostingu całkowicie za darmo oferujemy skrzynkę pocztową i adres mailowy, a także miejsce na gromadzenie danych. W ten sposób możliwe staje się stworzenie konta pocztowego powiązanego z wybraną domeną oraz wygenerowanie wygodnego miejsca, w którym przechowuje się swoje pliki i foldery, tak aby dało się do nich sięgnąć bez względu na czas i miejsce oraz aby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.

Potrzebujesz pomocy

Projektowanie i wykonanie stron

Kreatywne rozwiązania to nasza specjalność. Projektujemy strony internetowe dla firm, korporacji oraz urzędów państwowych. Strony www tworzymy w większości dla firm. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wnikliwie analizując potrzeby klientów. Dobrze zaprojektowany i wykonany serwis internetowy może przynieść firmie wymierne korzyści – zarówno materialne jak i niematerialne. Jest również doskonałym wsparciem dla działań marketingowych. RWD (Responsive Web Design) czyli projektowanie strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Strony RWD wyświetlają się dobrze zarówno na ekranie monitora, tabletu czy telefonu. SEO – jest optymalizacją dla wyszukiwarek internetowych (ang. Search Engine Optimization). Działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach mają na celu podniesienie jej pozycji w wynikach wyszukiwania np. Google.

Kreację strony internetowej można podzielić na etapy, z których każdy jest równie ważny i wymaga indywidualnego podejścia. Zaniedbania na którymkolwiek z poniższych etapów skutkować mogą w przyszłości niepowodzeniem serwisu.

Potrzebujesz pomocy

Administracja

Administrując strony www, przejmujemy obowiązki związane z jej funkcjonowaniem. Zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność. W tym celu regularnie uzupełniamy stronę o nowe treści i systematycznie tworzymy kopie zapasowe witryny.

Administrowanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces bardzo odpowiedzialny i mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania danej witryny. Z tego względu warto go powierzyć specjalistom, którzy przejmą na siebie te obowiązki i wywiążą się z nich we właściwy sposób. Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną zdobywa się nie tylko wsparcie kompetentnych fachowców, ale również można oszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba zatrudniać dodatkowej osoby, z czym często wiąże się konieczność administrowania. My robimy to taniej, skuteczniej i w pełni profesjonalnie.

Współpraca w zakresie administracji witryną internetową polega z reguły na tym, że po otrzymaniu materiałów, jakie mają znaleźć się na stronie, zajmujemy się ich optymalizacją i dostosowaniem do standardów internetowych. W ten sposób mają Państwo pewność, że witryna zawiera odpowiednio przygotowaną treść, poprzez którą w skuteczny sposób oddziałuje się na potencjalnych klientów i użytkowników.

• Jednorazowa aktualizacja: ten wariant skierowany jest do osób, które aktualizują swoje strony stosunkowo rzadko. W tym przypadku wycena usługi dokonywana jest za każdym razem, gdy mają zostać przeprowadzone prace administracyjne, a jej koszt zależy od specyfikacji pracy, jaka jest do wykonania;

• Abonament miesięczny: tę formę współpracy kierujemy do osób, które potrzebują regularnej opieki nad stroną i częstych aktualizacji treści. Wycena miesięcznego kosztu usługi odbywa się indywidualnie i zależy od zakresu oraz częstotliwości wykonywanych prac.

Potrzebujesz pomocy